T-särgipood

Pakume teile oma t-särgipoes nii valmis, kui ka ilma graafikata t-särke. Lisaks t-särkidele, pusadele, kapuutsiga dressipluusidele ja sviitritele pakume teile ka logode ja muu graafika paigaldamist riietele. Tere tulemast meie t-särgipoodi.

Mida me teile pakkuda soovime?

Meie tootevalik on kordadaes suurem, kui seda kodulehelt välja on võimalik lugeda. tegeleme pidevalt uute toodete ja teenuste kättesaadavaks tegemisega ja anname jooksvalt ka teile sellest teada. Kui on küsimusi siis ootame teie kirju.

KUUMPRESSTRÜKK

Võimalik trükkida logost fotoni valmib kiirelt võimalik trükkida nii hõbedat kui ka kuldset, neooni, kroomitud kulda ja palju muud.

Tanel Kondel

kujundusteenus

Kujundusteenuste alla käib trüki-ja prindimaterjalide kujunduslik ettevalmistus.

Firmakingitused

Firmakingitused reklaamkingitus ja meened on heaks visiitkaardiks ettevõtte äripartneritele. 

firmagraafika

(visiitkaardid, logod, blanketid), plakatid, reklaamid, kutsed, menüüd, voldikud, brošüürid, diplomid, flaierid, bännerid, CD ja DVD kaaned, postkaardid jpm. Uute graafiliste märkide (logode) väljamõtlemine.

Trükk meenetele

Pakume võimalust trükkida teie valitud pilt, logo, tekst või idee T-särgile, kangale, tassile, puslele, hiirematile. Maksimaalne pildi suurus A3. Kasutame kuumpresstehnoloogiat.

Sinu unistused on meie missioon.

Me usume raskesse töösse ja pühendumisse

Usume tõeliselt, et raske töö, pühendumise ja visadusega võime saada oma tegevuses parimaks. Keegi ei taha saada keskpäraseks.