fbpx

Kuumpresstrükk värvid?

Mis värve kuumpresstrükk võimaldab


 MILLISED HTV-TÜÜBID ON KÄTTESAADAVAD?  
Värve, stiile ja viimistlusi on palju. Trükkida on võimalikud matt-, läikivas ja isegi sädelevas materjalis (minu isiklik lemmik muidugi); nn sädelevat HTV-d, millega saate lõbusalt ja hõlpsalt oma riietusele sära rakendada. Need on vastupidavad ja tunduvad sametised. Saadaval on ka holograafialise, peegeldava, pimedas helendava ja 3D-tehnoloogiaga kujundused, mis muudavad disaini pisut õhulisemaks. Väga eriline ja kena efekt!

Klitter sädelev
Klitter sädelev
Holograafiline
Holograafiline
3D
3D

On mitmeid suurtootjaid, näiteks Siser ja Stahls, kellel on oma HTV kaubamärgi versioonid. Brändivaliku määravad kangas, millele HTV kantakse, soojusülekande meetod ja isiklikud eelistused. Igal kaubamärgil on erinevad vinüülversioonid, mis on valmistatud konkreetsete kangaste ja aluspindade jaoks. Nii et on mida testida! Soovitan tungivalt kõigepealt katsetada kõiki uusi tooteid, mida kasutate.

MILLEKS HTV VINÜÜLI KASUTATAKSE?
Teil on HTV-d paljudes nimetatud värvides ja erisuvandites. Seda on kõige parem kasutada minimaalsete värvidega lihtsate kujunduste puhul, kuna iga kujunduses kasutatav värv või muster tuleb lõigata, koorida (nokkida) ja kuumpressida. Teatud tüüpi HTV-sid saab mitmevärviliste kujunduste moodustamiseks üksteise peale pressida. Mida rohkem kihte on kaasatud, seda raskem on lõpptulemuse saavutamiseks sobitada neid kõiki. Nii et see võib olla üsna suur väljakutse. HTV-d ei saa kasutada värvifotode vms jaoks. Selleks on ka teisi rakendusi.

HTV-d saab kasutada eriefektide loomiseks oma sära, flokeeritud, holograafilise, pimedas helendavate ja 3D-efektidega. Võimalus kasutada mitu kihti üksteise peal sõltub kasutatava HTV tüübist. Võimalusi on palju ja piiranguks on ainult teie enda fantaasia.

Teemaga seonduvad artiklid:

Erinevad kihid
KAHEVÄRVILINE
LIHTNE
Previous slide
Next slide

Hinnapakkumise või lisa info saamiseks kliki nupul Küsi pakkumist.

Jaga postitust:

Vajad infot või pakkumist?

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.