Tikkimine

Tikkimine riidele, logode tikkimine

Tikkimine (ingl.k. embroidery) on meetod, mida kasutatakse kangaste kaunistamiseks nõela ja niidiga.

Masintikand võimaldab teil lisada oma rõivastele või aksessuaaridele kauakestvaid logosid ja eritellimusel valmistatud kujundusi. See on ideaalne, kui soovite luua oma töötajatele professionaalseid töövorme või spordimeeskonnale kauagestvaid vorme. Tikkimine ise säilib tavaliselt kauem, kui alusriie millel ta tikkitud on.

Aga mis on masintikandid, kuidas see töötab ja mis kasu on selle meetodi valimisel mõne muu ees? Vastame siin kõigile küsimustele, mis teil protsessi kohta tekkida võivad. Lisateabe saamiseks lugege edasi.

Mis on masintikandid?

Mõiste „masintikand” viitab õmblusmasina või spetsiaalse tikkimismasina kasutamisele, et luua muster teie valitud tekstiilile. Seda kasutatakse kõige sagedamini kaubanduslikul eesmärgil, kuna see on suurepärane tööriist toodete või vormirõivaste brändimiseks, kuid seda saab kasutada ka puhtalt dekoratiivsetel eesmärkidel mustrite loomiseks. Masintikandit on kahte peamist tüüpi: vabalt liikuv ja arvutipõhine.

Vabaliikuva masintikandi puhul luuakse kujundused tavalise siksakilise õmblusmasinaga, kuid see võib olla üsna piirav. See on ka töömahukas ja väga aeganõudev, sest tikkija peab kujunduse käsitsi välja töötama, kasutades õmblusmasina erinevaid seadistusi.

Teisest küljest, nagu nimigi ütleb, juhib arvutipõhist masintikandit arvuti. Nendel tööstuslikel ja kaubanduslikel tikkimismasinatel on rõngas- või raamisüsteem, mis hoiab kanga tikkimisala õmblusnõelte all pingul. Seejärel liigutab masin ala automaatselt, et luua kujundus eelprogrammeeritud digitaalse tikkimismustri põhjal.

Mida tähendab tikitud?

Kui mõni aksessuaar või riideese on tikitud, tähendab see, et sellele on niidiga peale õmmeldud mustrid. Seda võib teha praktilistel või dekoratiivsetel eesmärkidel: näiteks võib ettevõtte omanik soovida oma ettevõtte logo tikkida oma töötajate polosärkidele, samas kui tulevane pruut võib soovida, et tema jaoks tikitud mõni lõbus T-särk.

Logo digiteerimine tikkimiseks.

Tikandite digiteerimine on protsess, mille käigus konverteeritakse olemasolev graafika, näiteks ettevõtte logo, õmblusfailiks, mida tikkimismasin saab seejärel lugeda ja kasutada rõiva kujunduse kopeerimiseks. Oleme tikkimiseks mõeldud kunstiteoste digiteerimise eksperdid ja pakume seda teenust kõigile, kes soovivad lasta oma rõivaid või aksessuaare tikkida – te ei pea meie juurde tulema disainiga, mis on valmis kasutamiseks.

Masintikandi eelised

Kui soovite, et rõivad ja aksessuaarid oleksid kaubamärgiga või teie valitud kujundusega kaunistatud, võite kaaluda muid tehnikaid, nagu trükkimine ja käsitsi tikkimine. Kuid masintikandil on mitmeid eeliseid, mis muudavad selle teatud projektide jaoks kõige sobivamaks, ja me kirjeldame neid siin.

See on usaldusväärne
See on kvaliteetne.

Millistele toodetele on võimalik firmasümboolikat tikkida?

Tikkida saab peaaegu kõigile tekstiiltoodetele:

t-särgid, fliisid, polod, saunalinad, sallid, tööriided, nokamütsid, põlled, poekotid, softshellidpolod jne

 

Kuidas tellida tikkimist meilt?

Hinnapakkumise saamiseks kliki nupul Küsi pakkumist.

Tehtud tööd

Vajad infot või pakkumist?

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.