Teenused

Firma reklaamtooted, kingitused, info.

Firma reklaamtoodete valmistamine, firmakingitused, reklaamkingitus saate tellija otse meilt. Firmakingitused reklaamkingitus ja meened on heaks visiitkaardiks ettevõtte äripartneritele. Meie masinapark ja võimalused on pidevalt täienemas, et pakkuda oma klientidele järjest rohkem võimalusi oma ideede elluviimiseks. Leiame Teile selle lahenduse, mis aitab Teie ettevõttel, brändi ja logol eristuda ja paremini silma paista. Firmakingitused ja reklaamkingituseks on palju erinevaid võimalusi, et sellest paremat ülevaadet saada võtke meiega ühendust. Reklaamkingituse tellimiseks võta meiega ühendust ja aitame teil leida firma klientidele meeldejääva reklaamkingituse. T-särgid

VALMISTAME VISIITKAARTE

Kogused alates 50tk, 100tk, 150tk jne.

KUJUNDUSTEENUSED

Kujundusteenuste alla käib trüki-ja prindimaterjalide kujunduslik ettevalmistus.

TRÜKK MEENETELE

Pakume võimalust trükkida teie valitud pilt, logo, tekst või idee T-särgile, kangale, tassile, puslele jne.

PLAKATID, FLAIERID, SILDID

M/V ja värviline koopia ning väljaprint eri paksuse ja struktuuriga paberitele

KUUMPRESSTRÜKK

Võimalik trükkida logost fotoni valmib kiirelt võimalik trükkida nii hõbedat kui ka kuldset, neooni, kroomitud kulda ja palju muud.

KALENDRID

Erinevas formaadis ja nii tellja kui ka meiepoolse kujundusega kalendrid. Kalendrid nii seinale kui ka lauale.

FOTODE PRINTIMINE

Fotoprint teostatakse professionaalse Canon fotoprinteriga kõrgekvaliteetsele fotopaberile.

KLEEBISTE VALMISTAMINE

Pakume eritüüpi paberi- ja vinüülkleebiseid.

Parima kvaliteediga trükitud T-särgid ja kruusid taskukohase hinnaga!

visiitkaardid
VVK kalender 2021

 Kogused alates 50tk, 100tk, 150tk jne. Saame valmistada ka erikujulisi visiitkaarte vastavalt kliendi soovile. Valmiskujunduse korral soovime faili ühe visiitkaardiga, mis sisaldaks lõikevaru ehk bleedi 3mm. Printimiseks vajalikud trükifailid peaksid olema PDF formaadis. NB! Kujundusfaili puudumisel saab tellida kujunduse meilt. Võimalik on valida erinevate paberite vahel.

Ühises koostöös 

saab alati pakkuda parimaid kujunduslikke ja tehnilisi lahendusi väiketrükistest välireklaamini. Võimalik täisteenus trükiste kujundamisest kättetoimetamiseni.

Paberite materjalid

 – õhuke 80g paber kuni 300g kartong. Kuni A3 mõõdus trükiseid on võimalik printida toonpaberitele, kalkale.

Soovituslikud faili formaadid

prindi jaoks oleks: PDF, JPG, TIFF, CDR, EPS. Wordi , Exceli ja PowerPointi failide puhul võivad erinevates arvutites olevad sätted muuta algset kujundust – seega soovitame need alati salvestada PDF formaati.

Kujundusteenuse hind

35 eur/ tund
Mahukamate tööde puhul hind kokkuleppel.

logo tööriietele
t särk logoga

TEENINDAJATELE

VEINITEHASED, PRUULIKOJAD JA RESTORANID, BAARID, PUBID, MEILE MEELDIB TÖÖTADA NENDE KÕIGIGA. PROOVIDES UUSI JA INNOVAATILISI TOOTEID NENEDE PERSONALILE.

Looge kaubamärgituntust veini siltidega, mütsidega, särkidega, põlledega, koka riietega, klaaside, kruuside ja palju muuga.

TEENINDAJATELE

JALGPALL, KORVPALL, KÄSIPALLI JA MUUDELE MEESKONDADELE VORMIDE TRÜKKIMINE. PAKUME KA MEESKONNA RIIETUST ROOTSI ETTEVÕTTELT CRAFT.

Loome koos kliendiga meeskonna vormi ja kogu imago, ühtse ja ühise vaimaga meeskonnaks. Pakume nii särke, pusasid, sokke kui ka jopesid ning spordikotte. Meeskond varustusse MG Disain abiga , kõik ühest kohast.

TÖÖTAJATELE

EHITUSETTEVÕTETE, PEATÖÖVÕTJATE JA NENDE HANKIJATE, INSENERIDE KUNI ARHITEKTINI KÕIGILE SAAME PAKKUDA KÕRGNÄHTAVAID JA MUGAVAID TÄNAPÄEVA KÕRGETELE NÕUDMISTELE VASTAVAID RIIDEID KOOS LOGO VÕI ETTEVÕTTE REKLAAMIGA RIIETEL.

Hoidke oma töötajaid turvaliselt, reklaamides samal ajal oma ettevõtet kõige turvalisusega alates kohandatud T-särgist, DRESSIPLUUIDEST, hi-vis-jakkidest kuni mütside ja nokamütsideni. Piiramatud kaubamärgi valikud ja ohutustooted.

OHUTUS | ILU | TERVISHOID

TEIE TERVIS JA OHUTUS ON MEIE PRIORITEET. OLEME PANDEEMIA AJAL VARUSTANUD HAIGLATELE JA ESIMESE REAGEERIATELE NING TEENINDAJATELE ISIKUKAITSEVAHENDEID.

Valige mitmesuguste kaubamärgiga PPE-Health & Wellness toodete hulgast, nagu näomaskid, kätepuhastusvahendid, ühekordsed salvrätikud kuni tervisetoodeteni, nagu joogamatid, eeterlikud õlid ja vannisoolad.

Vajad infot või pakkumist?

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.