DTG trükk

DTG trükk

JAGA SEDA POSTITUST

DTG (Direct to Garment) riidele printimine on viimase paari aasta jooksul üha populaarsemaks muutunud tehnoloogia, mis võimaldab trükkida kujutisi ja tekste otse riidele. See on suurepärane võimalus luua oma disainid ja trükkida need otse riietele, mis on mugavam ja kiirem kui traditsiooniline trükkimine.

DTG-printimine on protsess, mille käigus kasutatakse modifitseeritud tindiprinterit digitaalse kujunduse otse kangale kandmiseks.
Otse rõivale printimine, tuntud ka kui DTG-trükk või digitaaltrükk, on olnud kasutusel vaid umbes 20 aastat. Selle lühikese aja jooksul on see trükitehnika aga muutnud moemaailma viisil, mida keegi ei oodanud.

Mõne lühikese turul oldud aasta jooksul oli selge, et DTG-printerid toodavad kõrgema eraldusvõimega pilte kui ükski olemasolev kangatrükimeetod, ja turg sai kiiresti teada, et see printimismeetod on palju puhtam ja hõlpsamini seadistatav kui siiditrükk. Kuigi muud rõivatrükkimise tehnikad on endiselt kasutusel, on DTG-st saanud eelistatud printimismeetod tuhandete professionaalsete rõivaprinterite jaoks üle kogu maailma.

DTG trükkimise eeliseks on see, et see võimaldab trükkida suurel hulgal erinevaid kujutisi ja tekste otse riidele. See tähendab, et saate luua oma disainid ja trükkida need otse riietele, mis on mugavam ja kiirem kui traditsiooniline trükkimine. Lisaks sellele võib DTG trükkimise abil luua erakordselt detailseid ja elavaid kujutisi, mis on väga atraktiivsed.

Kahjuks on DTG trükkimisega ka seotud mõned miinused. Näiteks on DTG trükkimisega seotud kulud sageli kõrgemad kui traditsioonilise trükkimisega. Samas leitakse igal aastal uusi tehnoloogilisi lahendusi hnna vähendamiseks ning kokkuhoiu suurendamiseks. DTG on samm tuleviku ja innovaatilisuse suunas.

Kokkuvõttes on DTG riidele printimine suurepärane võimalus luua oma disainid ja trükkida need otse riietele. See võimaldab teil luua erakordselt detailseid ja elavaid kujutisi, mis on väga atraktiivsed.

Kui soovid meilt tellida DTG trükiga tooteid täida vorm vajutades nupule küsi pakkumist.

Huvipakkuvad lingid:

Blogi artiklid

DTG trükk

DTG trükk

DTG (Direct to Garment) riidele printimine on viimase paari aasta jooksul üha populaarsemaks muutunud tehnoloogia, mis võimaldab trükkida kujutisi ja tekste otse riidele. See on

Loe edasi »
logo tikkimine

Logo tikkimine

Logo tikkimine (embroidery) on väga populaarne võimalus oma mütside, riiete ja aksessuaaride kaunistamiseks või isikupärastamiseks. See on ökonoomne lahendus, mis võimaldab luua oma mainet ja eksponeerida

Loe edasi »
Craft spordiriided

Craft spordiriided

“Crafti spordiriided – kvaliteetne ja stiilne valik spordiharrastajale” Spordiriietus peab olema mugav, liikumist toetav ja samas ka stiilne. Crafti valmistatud spordiriided on just need, mis

Loe edasi »

Vajad infot või pakkumist?

Me aitame Sind

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.