DTG trükk

DTG trükk

DTG trükk (Direct to Garment) riidele printimine on viimase paari aasta jooksul üha populaarsemaks muutunud tehnoloogia, mis võimaldab trükkida kujutisi ja tekste otse riidele. See on suurepärane võimalus luua oma disainid ja trükkida need otse riietele, mis on mugavam ja kiirem kui traditsiooniline trükkimine.

DTG-printimine on protsess, mille käigus kasutatakse modifitseeritud tindiprinterit digitaalse kujunduse otse kangale kandmiseks.
Otse rõivale printimine, tuntud ka kui DTG trükk või digitaaltrükk, on olnud kasutusel vaid umbes 20 aastat. Selle lühikese aja jooksul on see trükitehnika aga muutnud moemaailma viisil, mida keegi ei oodanud.

Mõne lühikese turul oldud aasta jooksul oli selge, et DTG-printerid toodavad kõrgema eraldusvõimega pilte kui ükski olemasolev kangatrükimeetod, ja turg sai kiiresti teada, et see printimismeetod on palju puhtam ja hõlpsamini seadistatav kui siiditrükk. Kuigi muud rõivatrükkimise tehnikad on endiselt kasutusel, on DTG-st saanud eelistatud printimismeetod tuhandete professionaalsete rõivaprinterite jaoks üle kogu maailma.

DTG trükkimise eeliseks on see, et see võimaldab trükkida suurel hulgal erinevaid kujutisi ja tekste otse riidele. See tähendab, et saate luua oma disainid ja trükkida need otse riietele, mis on mugavam ja kiirem kui traditsiooniline trükkimine. Lisaks sellele võib DTG trükkimise abil luua erakordselt detailseid ja elavaid kujutisi, mis on väga atraktiivsed.

Kahjuks on DTG trükkimisega ka seotud mõned miinused. Näiteks on DTG trükkimisega seotud kulud sageli kõrgemad kui traditsioonilise trükkimisega. Samas leitakse igal aastal uusi tehnoloogilisi lahendusi hnna vähendamiseks ning kokkuhoiu suurendamiseks. DTG trükk on samm tuleviku ja innovaatilisuse suunas.

Kokkuvõttes on DTG riidele printimine suurepärane võimalus luua oma disainid ja trükkida need otse riietele. See võimaldab teil luua erakordselt detailseid ja elavaid kujutisi, mis on väga atraktiivsed.

Kui soovid meilt tellida DTG trükiga tooteid täida vorm vajutades nupule küsi pakkumist.

Nõuded failile

DTG trükiks sobivad failid laiendiga jpg .png, 1:1 mõõdus, resolutsiooniga 300 ppi).
Maksimaalne trüki suurus on 355 x 406 mm.

Huvipakkuvad artiklid:

DTG Trükkis tehtud tööd

Hinnapakkumise või lisa info saamiseks kliki nupul Küsi pakkumist.

Jaga postitust:

Vajad infot või pakkumist?

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.