Pakume eritüüpi paberi- ja vinüülkleebiseid.

reklaam kleebised

Pakume eritüüpi paberi- ja vinüülkleebiseid. Põhilised kleebised, mida valmistame, on järgmised:

Lihtsad ruudukujulised kleebised: (lõigatuna eraldi kleebisteks). Kõige lihtsam ja soodsam kleebiste tüüp, mida on võimalik trükkida nii paberile kui ka vinüülile. Üldjuhul kasutatakse neid etikettidena, hinnasiltidena või mõne muu informatiivse trükisena.

Erikujulised(väljalõigatud) kleebised.

Atraktiivsed ja lihtsasti kasutatavad kleebised, mis trükitakse A3 lehtedele(digitrükis) ja suurematele lehtedele. Kleebiseid on võimalik valmistada nii paberist, kui vinüülist ja soovitud kujuga. Erikujuliste kleebiste eeliseks ruudukujuliste kleebiste ees on see, et neid on lehtede pealt lihtsam kätte saada(ruudukujuliste kleebiste puhul tuleb iga kleebise tagune eemaldada eraldi). Antud kleebiseid on võimalik valmistada ükskõik millise kujuga, alates 5x5mm kuni 50x100cm.

Tekstikleebised (tähed ja logod vaate akendele)

Väga populaarsed kasutamiseks vaateakendel või sõidukitel. Kleebised valmistatakse, lõigates ühevärvilisest PVC materjalist vajalikud kujundid välja ning eemaldades taust. Tekstikleebised on valmis paigaldamiseks akendele, metallile või muule siledale nakkuvale pinnale.

Paberikleebised ja vinüülkleebised on kaks erinevat kleebisetüüpi, mida saab kasutada akende, mööbli, seinte, auto ja muude esemete dekoreerimiseks. Peamised erinevused nende kahe kleebise vahel on nende materjalid, kestvus ja paigaldamise viisid.

Paberkleebised

Paberikleebised on valmistatud poolkergest ja hingavast materjalist, mis on paberil, ja need aitavad soojemal aastaajal kodus mõnegraatsiat luua. See kleepimine on üsna kerge paigaldada, sest need on tavaliselt toodetud hapukleeplindiga tagaküljele. Paberikleepe saab eemaldada, ilma et need kahjustaksid silikooni ega muud seina pindu.

Vinüülkleebised on tõenäoliselt kõige populaarsem alternatiiv paberikleeplindile. Need on valmistatud kõvast ja läbipaistmatust materjalist, mis aitab kindlustada, et värvid ja kujundused püsivad pikka aega pealmise kihina, mis on tugev ja vastupidav nii päikesele kui ka niiskusele. Vinüülkleebis on palju vastupidavam, kui paberist kleeplind, ja seda saab kasutada pidevalt välitingimustes. Paigaldusprotsess on natuke pikem, sest vinüülkleebis tuleb töödelda temperatuuri ja niiskuse mõjul enne, kui see on täielikult seotud pinnaga.

Kumbki paberist või vinüülikleebisest aitab muuta ruumi dekoratiivsemaks ja muuta selle omanik vaatab ruumi põnevamaks. Töödeldud kleebise ja paigaldamistehnoloogiate peamine erinevus on nende välimuse ja pikaealisuse kestvuse üksikasjad. Igaüks valib, mis tüüpi kleeplind sobib kõige paremini ruumi ja eseme paigutusega.

Teemaga seonduvad artiklid:

Tehtud tööd

Hinnapakkumise või lisa info saamiseks kliki nupul Küsi pakkumist.

Jaga postitust:

Vajad infot või pakkumist?

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.