T-särgipood

Pakume teile oma t-särgipoes nii valmis, kui ka ilma graafikata t-särke. Lisaks t-särkidele, pusadele, kapuutsiga dressipluusidele ja sviitritele pakume teile ka logode ja muu graafika paigaldamist riietele. Tere tulemast meie t-särgipoodi.

Meie teenused

Firma reklaamtoodete, ärikingituste, reklaamkingituste valmistamine. Logo reklaamsärgile, logo spordiriietele, logo tööriietele saate tellida meilt.

Kuumpresstrükk

Kuumpresstrükk särgile või kangale puhul, kujutis prinditakse kilele ning pressitakse särgile või kangale kuumuse juures 100°C-150°C. Kuumpresstrükk kasutatakse peamiselt logode trükkimiseks töö- ja reklaamrõivastele. Sobib hästi spordirõivaste ja meeskonnavormide sponsorlogode, numbrite ja nimede trükkimiseks. Kuumpresstrükki kasutusala on väga lai alustades riietest lõpetades, vihmavarjudega.

Digitrükk

Digitrükk on üks tehnoloogiatest, mis on tekitanud palju segadust inimestes, kes ei ole trükindusega lähemalt tutvunud. Digitrükk ei ole iseenesest trükitehnoloogia eriliik selles mõttes , kuidas trükitakse kujundust materjalile. Digitaaltrükk ühendab terve rida tehnoloogiaid, millede põhiliseks erinevuseks traditsioonilistest trükiviisidest on trükivormi puudumine. Teiseks näitajaks on võimalus kasutada muutuvaid andmeid trükkimisel.

Kleebised

Pakume eritüüpi paberi- ja vinüülkleebiseid. Põhilised kleebised, mida valmistame, on järgmised: Lihtsad ruudukujulised kleebised: (lõigatuna eraldi kleebisteks). Kõige lihtsam ja soodsam kleebiste tüüp, mida on võimalik trükkida nii paberile kui ka vinüülile. Üldjuhul kasutatakse neid etikettidena, hinnasiltidena või mõne muu informatiivse trükisena. Erikujulised(väljalõigatud) kleebised.

Uuri värve

Mis värve kuumpresstrükk võimaldab?

Mida me teile pakkuda soovime?

Meie tootevalik on kordadaes suurem, kui seda kodulehelt välja on võimalik lugeda. tegeleme pidevalt uute toodete ja teenuste kättesaadavaks tegemisega ja anname jooksvalt ka teile sellest teada. Kui on küsimusi siis ootame teie kirju.

Logodega pusad sviitrid dressipluusid turundamiseks
VVK kalender 2021
Kvaliteetsed T särgid logoga ja reklaamsärkide valmistamine
Tanel Kondel

Klienid meist!

“Mina sain MG Disaini näol väga positiivse kogemuse ning olen väga rahul nende töö kvaliteediga.”

reelika lepik
4.5/5

Reelika Lepik

Ettevõtja

“Väike ettevõte, kellele meeldib mida nad teevad. Jätkake samas vaimus. Tellin ka tulevikus oma särgid teilt.”

laura
4.5/5

Laura Rosenberg

Müügispetsialist

“Tellisin kiirtööna visiitkaardid. Töö kiire ja korralik. Super paindlikud, vastutulelikud ja kaasamõtlejad .”

kristel
5/5

Kristel Eichelmann

Ettevõtja