Käsitöö kingitused ärikingitused.

käsitöö kingitused sünnipäevaks, tähtpäevaks, ärikingituseks

Oled sa kunagi mõelnud, miks me käsitöö kingitused teeme, ja mis teeb kingist ‘täiusliku kingituse’? Milleks teha sünnipäeva käsitöö kingitused, äripartnerile või koostööpartnerile kingitusi, rääkimata jõulu kingitustest. Milleks sellega vaeva näha ja mida me teile pakume saad lugeda all olevast artiklist.

Kaubanduskeskused ja tänavad on erinevatest võimalustest pungil. Kui paljud meist otsivad oma lähedastele täiuslikku kingitust. Kuid leida seda õiget kingitust seda, mis nii kingituse saajal, kui ka kingituse tegijal silma särama paneb ja aastateks meelde jääb tihti ei leiagi.

Kingituste andmise teadus tuleneb asjaolust, et tahame väljendada kellelegi, kes temast hoolib, ja et nad on meile olulised. “Kuid parimad kingitused pole tingimata need, millele me kõige rohkem raha kulutame. Kingituse väärtust saajale saab suurendada erinevatel viisidel. Näiteks elamuse andmine võetakse sageli hästi vastu.

Niisiis, enne kui jõuate täiusliku kingituse leidmiseks poodidesse, on meil anda teile üks idee ja nõuanne:

Raha, raha, raha

Kingitus ei pea olema hirm kallis ja uhkete sitside ja satsidega. Kuigi ka need asjaolud võivad olla vägagi meeldivad ja jääda pikaks ajaks meelde. Meie käsitöö kingitus on tujutõstja ja emotsiooni põhine. Originaalile väga sarnane toode ei köida ju eriti tähelepanu, eriti kui seda on sadu kordi nähtud. Kui aga originaalile on tehtud muudatused, mille kingi saaja hiljem avastab on siiras rõõm ja emotsioon tagatud.

Meie idee on lihtne ja kingi tegijale taskukohane.

Võta meiega ühendust siit

kink

Telli kingitus juba täna

Hinnapakkumise või lisa info saamiseks kliki nupul Küsi pakkumist.

Jaga postitust:

Vajad infot või pakkumist?

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.