Vapustav kohvi kruus.

Logoga - Kruusid – Tassid – Kohvitassid – Teetass

Roostevabast terasest, keraamikast või plastikust sublimatsiooniga vapustav kohvi kruus sobib suurepäraselt kõigile olles suur kohvi / tee sõber või vee tarbija rasketel treeningutel!

Alustage iga vaba päeva tassi puhta rõõmuga! Meie kohandatud kruusid on ideaalne viis, kuidas oma hommikule isikupära lisada ja teha suurepäraseid kingitusi perele, sõpradele, õpetajatele ja töökaaslastele. Meil on teile pakkuda suures koguses erinevaid kruuse ja loome teile sobiliku kujunduse. Looge koos meiega kohvikruus, mis sisaldab isiklikku sõnumit, nime, monogrammi või lemmikfotosid. Nii paljude isikupärastamisvõimalustega on meie kohandatud kohvitassid ideaalsed igaks juhuks.

Loome kohandatud kruusid igaks sündmuseks.

Vaadake, kui lihtne on muuta oma järgmine kingituskogemus eriliseks ja sisukaks isiklikuks hetkeks. Kohandatud vapustavad kohvi kruusid pakuvad läbimõeldud viisi pühade tähistamiseks, õnnitluste saatmiseks või lihtsalt tervitamiseks! Saame luua teile sobiliku kohvi tassi isiklikuks kasutuseks, kingituseks või ettevõtte sümboolikaga reklaam kruuse.

Fotokruusid

Sirvige enda telefonis fotosid, mida saab kohandada ühe või mitme pildiga kingituseks. Saatke meile üks või kasutage mitut pilti, et luua ainulaadne kollaaž ja kingitus, mida hinnatakse aastaid.

Kontori- ja töökaasatopsid

Teie ülemus, töökaaslased ja äripartnerid mäletavad hea meelega teie mõtlikku žesti, kui nad rüüpavad hommikukohvi või teed oma isikupärastatud kontori kruusidest.

Jõulukruusid

Isikupärastatud kohvikruusid on täiuslikud jõulukingid kõigile teie nimekirjas olevatele. Kohandage puhkuseteemalisi kruuse ja täitke need kommide või maiustustega, et teie kingitus oleks täielik.

Õpetaja kruusid

Ideaalsed õpetajate tänupühadeks, tagasi kooli või aastalõpu kingitusteks, kohandatud õpetaja kruusid on suurepärane võimalus tänada. Ühendage need kohvikoti või kinkekaardiga, et saada ainulaadne õpetaja kingitus.

Sünnipäeva kruusid

Muutke sünnipäevad meeldejäävamaks kruusidega, millega tähistatakse teist erilist aastat. Lisage fotosid, nimesid või naljakaid sõnumeid või looge oma disain, mis neile meeldib.

Mida me teile pakume:

1. Stiilne disain koos elava sublimatsioonitrüki efektiga;

2. Silmapaistvad isiklikud kingitused ja reklaamkingitused või kaubanduslikuks kasutamiseks.

3. Erineva kuju, värvi ja suurusega kruusid; latte, cappuccino, traditsiooniline kruus jne

Võta meiega ühendust

Hinnapakkumise või lisa info saamiseks kliki nupul Küsi pakkumist.

Jaga postitust:

Vajad infot või pakkumist?

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.