Ikoonilisemad T-särgi kujundused

Ikoonilisemad T-Särgi Kujundused

Kas sina tead millised on ikoonilisemad T-särgid maailmas. Selles artiklis toome teieni 10 kõige ikoonilisemat T-särgi kujundust, mis on siiani väga populaarsed kogu maailmas.

1. Ma armastan New Yorki

…on nii logo kui ka Suure Õuna loosung. Algselt 1977. aastal turismi edendamiseks loodud logo on endiselt tugev ja seda kasutatakse sageli reklaamikampaaniates. Disain sai eriti populaarseks pärast 11. septembrit, mil paljud külastajad ja kohalikud kandsid seda T-särki, et avaldada toetust terrorirünnakutes kannatanutele.

2. Rolling Stonesi keel

Kuulsat T-särki kasutas Rolling Stones 70ndatel ja see sümboliseeris Mick Jaggeri suhtumist ja keele välja ajamist. Sellest sai peagi rokimaailmas ikooniline rõivas ja paljud Stonesi fännid kannavad seda siiani.

3. The Smiley Face

Algse Smiley kujundas üle 50 aasta tagasi varalahkunud Harvey Ross Ball kindlustusfirma logoks, et julgustada töötajaid rohkem naeratama. 1972. aastal registreeris Franklin Loufrani Smiley kommertskasutuseks ja hakkas müüma Smiley T-särke – kas Forrest Gump oli selle inspiratsiooniks või mitte, on hoopis teine lugu.

4. I’m with stupid (ma olen lolliga)

See ei pruugi võita ühtegi disaini auhinda, kuid see on endiselt populaarne valik. Päritolu pole selge, kuid kindlasti ei kao see niipea mitte kuhugi.

5. Miki Hiir

Turundustööriistana on Miki Hiir ilmunud peaaegu kõigele, millele saab printida. Esimene T-särk sündis 40ndatel, kui tegelase populaarsus hakkas tõusma ja tänaseni on seda armastanud nii täiskasvanud kui ka lapsed.

6. Superman

Supermani T-särk on välja kasvanud Supermani ülikonnal kasutatud embleemist ja on tänapäeval üks populaarsemaid popkultuuri sümboleid. Supermani T-särki ja sümbolit teavad nii vanad kui ka väga noored.

7. Hard Rock Café

Selle kandmine näitab, milline rahvusvaheline reisija te olete (kui te just eBayst oma reisi ei ostnud). Rõivas oli algselt mõeldud kohalikule Londoni jalgpallimeeskonnale, mida Hard Rock sponsoreeris, ülejäägid kingiti klientidele ja muu on ajalugu.

8. Keep Calm

Selle võimalused on lõputud. Igaks juhuks, kui te ei teadnud, “Keep Calm and Carry On” oli plakat, mille Briti valitsus kujundas enne Teist maailmasõda avalikkuse motiveerimiseks.

9. Che Guevara

Ei saa eitada, et see T-särk on kuulus – kas inimesed, kes seda kannavad, mõistavad Che poliitilist filosoofiat, on hoopis teine teema.

Kui teie logo on sama suurepärane kui Harley Davidsoni oma, siis miks mitte seda näidata?

Selliseid T-särgi kujundusi on veel palju millest me siinkohal ei räägi aga näiteks võib tuua Jurassik Park, God Father, Jesus jne.

Tellimus printimine teie T-särgile.

MG Disainis oleme alati loomingulisi püüdlusi toetanud. Tellimusprintimise teenuste kaudu aitame agente, kunstnikke, ettevõtjaid, disainereid ja sisuloojaid, kellel on oma T-särgi sari.

Dropshippinguga tegeleme kõigi laoseisu ja logistikaga seotud peavaludega, et teil oleks rohkem aega teha seda, mida armastate. Pakume väga kiireid dropshipping teenuseid kogu Euroopas ja mujal maailmas.

Pole tähtis, kus soovite kaupa nõudmisel müüa. Tarnime kõikjale.

Kui soovite müüa kvaliteetseid rõivaid, on MG Disianist tellitava printimise teenus täpselt see, mida otsite. Meie rõivad on käsitsi valitud ja tänu meie +6-aastasele kogemusele T-särkide trükitööstuses tagame kõrgeima trükikvaliteedi. Saate vaadata meie mõningaid tooteid siin meie kataloogis.

Meil ei ole minimaalseid tellimusi ja saame printida mis tahes kujundust ilma värvipiiranguteta.

Kui teil on kahtlusi, võite meiega ühendust võtta siin. Meie sõbralik trükinõustajate meeskond aitab teid. Printige eritellimisel pole kunagi varem olnud lihtsam!

Hinnapakkumise või lisa info saamiseks kliki nupul Küsi pakkumist.

Jaga postitust:

Vajad infot või pakkumist?

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.