Logo särgile, T-särgi trükk

logo särgilr, t-särgi trükk

1. samm: Millest alustada logo särgile ja reklaamsärkide valikul.

Prindi või tikandiga T-särgi trükk ei suurenda mitte ainult teie kaubamärgi tuntust, vaid ka
tugevdada meeskonnavaimu.
Kujundame logo särgile ja reklaamrõivaid, mida tahame ise kanda. Meie eesmärk on, et meie logoga reklaamsärgid ei jääks kappi seisma, vaid oleks kantud ja täidaks oma eesmärki.
Kui otsustate kedagi riideesemega rõõmustada, pidage meeles tema vajadusi. Mõelge, kuidas nad seda kasutavad – see on õige ja lihtsa valiku aluseks.

2. samm: T-särgi trükile õige materjali valimine.

Meilt leiate kvaliteetset ja lihtsat brändingut. Klassik kollektsioonina sisaldab see
suurim valik kujundusi, värve ja materjale, alates 100% puuvillast, GOTS-sertifikaadiga orgaanilisest puuvillast kuni erinevate segakangasteni.
Kvaliteetne, eksklusiivse disainiga kollektsioon, kasutades ainult parimaid materjale ja rafineeritud värve. Meilt leiate suurepärasest SUPIMA® puuvillasest T-särgid, mis sobivad hästi t-särgi trükiks, stiilsed Bomberi dressipluusid ja bambuskiust froteetooted ning palju muid elegantseid esemeid.
Nooruslik bränd, mis kasutab lihtsaid lõikeid ja erksaid, rõõmsaid värve. See on loodud selleks, et lasta teie loovusel särada, jäädes samas siiski eelarvesõbralikuks. Valikus on T-särke nii täiskasvanutele kui ka lastele ning ka aksessuaare, näiteks fliistekki.
Tööriiete kollektsioon, mis sisaldab enam kui 30 toodet. Kasutame spetsiaalseid kangaid, nagu sertifitseeritud CORDURA® materjali pükste, rinnapükste ja muude õuerõivaste jaoks, T-särkide jaoks kahandatud puuvilla, mida saab kõrgel temperatuuril pesta, ja 3MTM helkurribasid High Visibility kollektsioonis.

3. samm: Millist materjali valida t-särgi trükiks?

Arvukate kangaste, kudumite ja töötluste vahel on lihtne eksida. Kuigi tavaline puuvillane T-särk on klassikaline, pole see alati parim lahendus. Siin on lühike materjalide sõnastik, mis aitab teil mõista kõiki nimesid, numbreid ja protsente.

PUUVILL
Põhiline looduslik kiud, millel on lai kasutusala. Puuvillased T-särgid on väga pehmed, hästi imavad ja hingavad. Lisaks tavalisele puuvillale pakume ka orgaanilist puuvilla, mis on keskkonnateadlik valik, ja SUPIMA®-i, mis esindab maailma puuvilla parimat 1%.

POLÜESTER
Polüestri kiiresti kuivav omadus on midagi, mida ei hinda mitte ainult sportlased. Seda sünteetilist kiudu kasutatakse ka veekindlate kangaste jaoks või muude kangaste tugevdamiseks.

VISKOOS
See on puidumassist valmistatud looduslik materjal. Seda kasutatakse melange värvides segus puuvillaga. Seda seetõttu, et viskoos imab värvaineid erineva kiirusega kui puuvill, mis annab soovitud efekti.

ELASTAN
Isegi 5% elastaani võib T-särgiga imet teha. See aitab moodustada
kena siluetiga ja ei lase kangal lahti tulla. Elastaani on lisatud ka kaelusesse ja kätistesse.

BAMBUUSKIUD
Kanga omadusi ei määra mitte ainult kiud, vaid ka kudumi või koe muster. T-särkide ja polosärkide jaoks kasutatakse selliseid kudumeid nagu Single Jersey või Pique, kuna need on painduvad ja kohanduvad kehakujuga. Peen poplini kangas sobib kõige paremini särkide ja pluuside jaoks. Ja külma eest kaitsevad fliis- või French Terry (harjatud või mitte) kudumid.

4. samm: T-särgi lõige

Klassikaline T-särgi lõige on sirge, ringikujulise kaelusega. Saate end eristada, kasutades teistsugust kuju või kaelust.

Torukujuline lõige, lühikesed varrukad
Avara lõikega, ülespööratud varrukad
Lihtne lõige, lühikesed varrukad
Lihtne lõige, pikad varrukad

T-särk võib olla avar, toruja lõikega ilma küljeõmblusteta – või slim fit, küljeõmblustega. Varrukate pikkus võib samuti erineda.

Samuti pakutakse erineva kujuga kaeluseid.

V-kujuline kaelus
Sügavam ringikujuline kaelus
Unikaalse disainiga kaelus

5. samm: Värvide valik t-särgile

Värvispekter on lai, kuid te ei pea seda läbi ja lõhki teadma. Kõik professionaalid, alates metsaraidurist kuni arstideni, tunnevad oma tavalisi värve ja koos lastega saate oma fantaasia vabalt vallandada. Kokku pakume 84 värvitooni ning T-särgil on neid kõige rohkem üksiktootele – 41 värvitooni.
Logo särgile sobitumiseks on vaja eelnevalt läbi mängida logo värvid särgi värvidega. Valida saab klassikalise stiili kui ka rohkem silma paistva värvilahenduse vahel.

6. samm: Õige suuruse valimine logoga särgile.

Kui te ei tea täpselt, järgige suurustabeleid. Need leiate siit. Järgime kindlasti Euroopa standardseid suurusi, pakkudes suurusi XS kuni 5XL täiskasvanutele ja suurusi 4 kuni 12 aastat lastele.

7. Boonus teave t-särkide kohta.

Naiste ja meeste lõiked erinevad kõigi riiete puhul. Naiste lõiked on vöökohalt salenenud, et rõhutada naiste siluetti.
Kanga omadusi ei määra mitte ainult kiud, vaid ka kudumi või koe muster. T-särkide ja polosärkide jaoks kasutatakse selliseid kudumeid nagu Single Jersey või Pique, kuna need on painduvad ja kohanduvad kehakujuga. Peen poplini kangas sobib kõige paremini särkide ja pluuside jaoks. Ja külma eest kaitsevad fliis- või French Terry (harjatud või mitte) kudumid.

Peate meeles pidama, et mida suurem kaal, seda tugevam, soojem ja vähem läbipaistvamaks materjal muutub.

Meie kontaktid leiad siit.

Küsi pakkumist

Hinnapakkumise või lisa info saamiseks kliki nupul Küsi pakkumist.

Jaga postitust:

Vajad infot või pakkumist?

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.