Logo tikkimine

logo tikkimine

JAGA SEDA POSTITUST

Logo tikkimine (embroidery) on väga populaarne võimalus oma mütside, riiete ja aksessuaaride kaunistamiseks või isikupärastamiseks. See on ökonoomne lahendus, mis võimaldab luua oma mainet ja eksponeerida oma brändi.

Logo tikkimine on hea väljapääs mütside, riiete ja aksessuaaride kandjatele. See on odav ja kiire lahendus, mis võimaldab teil luua oma brändi ja muuta oma tooted eristuvaks. Logo tikkimine on lihtsalt protsess, kus tikandid lisatakse tekstiilile kasutades spetsiaalset tikkimis masinat. Tikandid võivad olla erinevad suurused ja värvid, mis võimaldavad teil luua erinevaid kujundusi ja stiile.

Logo tikkimine võimaldab teil oma brändi kiiresti levitada. See on tõhus viis oma toodete ja teenuste reklaamimiseks, kuna tikkimine annab teile võimaluse oma toodetele lisada oma logoga märgiseid. Logo tikkimine on ka väga hea võimalus oma toodete ja teenuste eristamiseks, mis aitab teil oma brändi eksponeerida, nii et inimesed näeksid teie tooteid ja teenuseid.

Logo tikkimine mütside, riiete ja aksessuaaridele on odav ja kiire viis oma brändi eksponeerimiseks. See annab teile võimaluse luua oma brändile unikaalne ja eksklusiivne välimus ning on hea viis oma toodete ja teenuste eristamiseks. Logo tikkimine võimaldab teil oma brändi kiiresti levitada ja oma toodete ja teenuste kohta täiendavat tähelepanu pöörata.

Kui soovite, et rõivad ja aksessuaarid oleksid kaubamärgiga või teie valitud kujundusega kaunistatud, võite kaaluda muid tehnikaid, nagu trükkimine ja käsitsi tikkimine. Kuid masintikandil on mitmeid eeliseid, mis muudavad selle teatud projektide jaoks kõige sobivamaks, ja me kirjeldame neid siin.

See on usaldusväärne
See on kvaliteetne.

Millistele toodetele on võimalik firmasümboolikat tikkida?

Tikkida saab peaaegu kõigile tekstiiltoodetele, särgid, mütsid, lasteriided, tööriided jne. 

Kui oled huvitatud meilt logo tikkimise kohta pakkumist saama siis täida all olev vorm ja me võtame sinuga ühendust esimesel võimalusel.

Lingid huvipakkuvatele artiklitele:

Kui oled huvitatud meilt logo tikkimise kohta pakkumist saama siis täida all olev vorm ja me võtame sinuga ühendust esimesel võimalusel.

 

Tehtud tööd

 

Blogi artiklid

DTG trükk

DTG trükk

DTG (Direct to Garment) riidele printimine on viimase paari aasta jooksul üha populaarsemaks muutunud tehnoloogia, mis võimaldab trükkida kujutisi ja tekste otse riidele. See on

Loe edasi »
logo tikkimine

Logo tikkimine

Logo tikkimine (embroidery) on väga populaarne võimalus oma mütside, riiete ja aksessuaaride kaunistamiseks või isikupärastamiseks. See on ökonoomne lahendus, mis võimaldab luua oma mainet ja eksponeerida

Loe edasi »
Craft spordiriided

Craft spordiriided

“Crafti spordiriided – kvaliteetne ja stiilne valik spordiharrastajale” Spordiriietus peab olema mugav, liikumist toetav ja samas ka stiilne. Crafti valmistatud spordiriided on just need, mis

Loe edasi »

Vajad infot või pakkumist?

Me aitame Sind

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.