Sõidukitele autokleebiste paigaldamine. Reklaam autole

Sõidukitele Autokleebiste Paigaldamine. Reklaam Autole

Millest alustada reklaam autole ettevõtte seisukohalt. Kas reklaam autole on hea turundus lahendus või mis oleks parim lahendus.

Valige õiged sõidukid. 

Valige õige auto, kus saate kasutada autokleebiseid. Kui olete varustaja või varustuse vedamiseks ostnud uue veoauto või kaubiku, peaksite ilmselt kaubikule või veokile autokleebised paigaldama. Ükskõik kuhu kaubik läheb on reklaamid alati nätavad ja aitavad teid turustada. Samas kui teil on näiteks auto remondi töökoda ja teiel on vana roostes ettevõtte auto siis me sinna logode panemist pigem ei soovita. Mis mulje jätab selline roostes pann kliendile, kui peaksite pakkuma näiteks autode poleerimise teenust. Sest autokleebiste all on kulunud roostes ja väsinud sõiduk, mida inimesed teie ettevõttele mõeldes mäletavad, jättes ettevõttest halva mulje. Kasutage sõidukitel autokleebiseid, mis aitavad inimestel neid nähes hea mulje luua.

Katke sõidukite pind maksimaalselt.

Varasemad kaupluste omanikud ja ettevõtted kasutasid oma ärisõidukitel oma ettevõtte nime ja logoga väikseid kleebiseid või magneteid. Väikestest kleebistest või magnetitest võivad inimesed sõiduki möödumisel kergesti mööda vaadata. Parim on proovida katta sõidukitel autokleebistega võimalikult palju ruumi. Sõiduki kasutamisel on suurepärane mõte katta kogu sõiduk tõhusaks ärireklaamiks. Sõidukist, mis on täielikult kaetud ettevõtte logo, nime ja tooteinfoga, on raske mööda vaadata ning seetõttu on suuremad võimalused laiema elanikkonnani jõudmiseks, kui sõiduk kogukonnas ringi sõidab. See suurendab võimalust, et inimesed märkavad teie ametiautosid ringi sõites. Inimestel on peaaegu võimatu mööda vaadata sõidukist, mis on täielikult kaetud hämmastava graafikaga.

Tõstke esile ärinimi ja kontaktandmed

Autokleebiste kasutamise eesmärk on tagada, et inimesed mäletaksid teie ettevõtte nime ka siis, kui sõiduk pole nende ees. Seetõttu on oluline oma ettevõtte nimi esile tõsta ja kuvada silmatorkavalt, et inimesed seda hõlpsalt märkaksid. Samal ajal veenduge, et teie ettevõtte kontaktandmed, näiteks kontaktnumbrid, e-posti aadress või veebisaidi aadress, kuvatakse ka sõiduki tagaosas, külgedel ja esiosas, et inimesed saaksid need hõlpsalt üles märkida. Võite lisada teavet oma sotsiaalse meedia profiilide kohta, nagu Facebook, Instagram, Twitteri jne. Püüdke inimestele võimalikult palju teavet pakkuda, kuid pidage meeles, et ärge tehke seda liiga segaseks. Kuva ettevõtte nimi ja kontaktandmed selgelt, et huvilised saaksid teiega lihtsalt ühendust võtta.

Kasutage loovat ja värvilist graafikat

Paljud ettevõtted usuvad, et nende autokleebised peaksid olema lihtsad, et need oleksid tõhusad. Kuid see pole alati tõsi. Hea autokleebis peaks olema võimeline inimeste tähelepanu köitma, olema piisavalt ahvatlev, et neid köita. Seetõttu on oluline olla loov, kujundades ja valides oma sõiduki siltide graafikat. Teine asi, mis autokleebiste tõhususe määrab, on graafikas kasutatavad värvid. Valige erksad värvid, mis hüppavad sõidukitelt välja ja haaravad möödujate tähelepanu. Valige eredad värvid, näiteks fluorestseeruv roheline, neoonroosa, erksinine jne. Meditsiiniasutusi, kirikuteenuseid või matuseteenuseid pakkuvad ettevõtted saavad oma tõsise äritegevuse tõttu valida mahedamad värvid.

Hooldage sõidukeid hästi

Kui olete autode kleebistega sõidukite välimust muutnud, on järgmine asi tagada, et sõidukid oleksid puhtad ja hästi hooldatud. Mustuse ja tolmu kogunemine võib mõjutada autokleebiste nähtavust ja muuta nende lugemise raskeks. Seepärast on oluline sõidukeid regulaarselt pesta ja neid korralikult hooldada, et need oleksid oma parima väljanägemisega. Autokleebised ei kulu pesemisel ära. Kuid nühkimist ja hõõrumist tuleks teha ettevaatlikult, et kleebist ei kahjustataks.

Autokleebiste nõuetekohase paigaldamise tagamiseks toimige järgmiselt. 

Määrake kleebise või kleebise paigutus. Kandke kleebis aeglaselt auto pinnale. Vajutage kindlalt ja siluge seda ühes suunas, et mullid või kortsud ei tekiks. Koorige kleebist siludes aeglaselt tagapaber maha.

Kuidas eemaldada autokleebised? 

Kleebiste või sõiduki siltide eemaldamine on väga lihtne. Kleebisele kuumuse kandmine aitab liimi lahti saada. Kerge kuumuse saate rakendada fööni või kuumutuslambi abil. Kui kleebis on kuumenenud, koorub see kergesti.

Teemaga seonduvad artiklid:

Reklaam autole
Play Video about Reklaam autole

Hinnapakkumise või lisa info saamiseks kliki nupul Küsi pakkumist.

Jaga postitust:

Vajad infot või pakkumist?

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.