Logo Mütsil, logo nokatsil

Logo mütsile, logo nokatsile, Logo Mütsil mütsid logoga nokatsid 1200x635

Kujutage ette, et kõik teie tuttavad kannavad peas eritellimusel valmistatud värvilist pilkupüüdvat logoga mütsi või logoga nokatsit millel on teie logo. Kas teile meeldiks teie logo mütsil või logo nokatsil paneks see teid naeratama? Me oleme kindlad, et teile meeldiks kui teie logo mütsil või logo nokatsil oleks paljudele nähtav.

Mis oleks lahendus?

Teie ettevõtte logoga mütsid on nutikas turundustööriist, mis kuulub kohandatud logoga rõivaste valikute hulka. Miks valida oma brändi reklaamimiseks müts? Siin on mõned põhjused. Ettevõtted ja turundajad kasutavad logokübarat, et asetada oma kaubamärk kohtadesse, kus inimesed näevad seda inimesega silmitsi seistes.

Kliendi rahulolu.

Kui naudite selle inimesega silmitsi seistes rõõmsaid tundeid, on turundaja jaoks seda parem. Mõelge sellele – võib-olla ei öelda mütsi või mütsil oleva brändilogo kohta sõnagi, kuid näete seda oma perifeersest vaatenurgast ja alateadlikult mäletate seda. Järgmine kord, kui võrdlete ostlemist ja näete toote logo, annate tootele suure tõenäosusega teise pilgu, võttes aluseks teie alateadliku seose oma sõbraga.
Selleks, et see jätaks teile turundusliku mulje, ei pea te logoga mütsi kandvate inimestega suhtlema. Kui palju kordi mütsiga kokku puutute, jääb see teile meelde.

Kõik ei pea olema kallis.

Suhteliselt öeldes on kohandatud mütsid logoga rõivaste valdkonnas odav valik. Teie turundusraha läheb kaugemale, kui ostate mütse.
Inimesed, kes ostavad logoga mütse, räägivad maailmale, et nad on selle kaubamärgiga kooskõlas, või põhjusturunduse puhul toetavad eesmärki. Seega levitatakse turundussõnumit, kuid seda teevad teised, mitte ainult turundaja.

Logo tekstiilile on kindel valik.

Ülaltoodu viitab mitmele võimalusele, et logoga eritellimusel valmistatud müts on turunduseesmärkidel kindel valik. Muude kohandatud logoga rõivaesemete hulka kuuluvad särgid, kampsunid, dressipluusid, lühikesed püksid, sokid, aluspesu ja kingad. Selles rühmas paistab müts silma kui kõige odavam variant, millel on teie logo potentsiaalselt suurim kokkupuude. Mütsil on pikem kasutusiga kui teistel esemetel, mis pikendab teie turundussõnumit aja jooksul. Eritellimusel valmistatud logoga mütsid võivad olla teie turundustegevuse nurgakivi täna ja tulevikus.

Kokkuvõtteks

Ükskõik, kas töötate köögis, ehitusplatsil või mujal, kus vajate peakatteid, meil on teie jaoks kohandatud töömütsi ja mütsi valikud. Valikus on kaka mütsist, talvemütsist, pesapalli mütsist kuni rekkajuhi mütsini. Kohandatud peakatte loomiseks lisame teie logo või mõni teie logo kujundusmalli. Sellise logoga mütsiga saate oma meeskonna ühtsema vormiga muuta meeskonnaks, kes jääb ka teistele hästi silma.

Võtke meiega ühendust ja leiame Teile ja Teie meeskonna vajadustele parma mütsi. Kliki siin

Tahad pakkumist või infot ole hea ja täida vorm

Hinnapakkumise või lisa info saamiseks kliki nupul Küsi pakkumist.

Jaga postitust:

Vajad infot või pakkumist?

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.