Masintikkimine

Masintikkimine

Masintikkimine

Masintikkimine, plussid ja miinused ning palju huvitavat seoses masintikkimisega. 

Kui olete ideaalse rõiva välja valinud, on aeg otsustada, kas soovite, et teie logo või kujundus oleks trükitud või masintikitud. Mõlemad annavad suurepäraseid tulemusi, kuid üks või teine ​​sobib teie eesmärkide, riietuse, tellimuse koguse ja disainistiiliga kõige paremini. Siin on, mida peate teadma.

Enamik inimesi esitab kunstiteoseid digitaalses vormingus, kas .jpg, vektoriseeritud Illustratori või rasteriseeritud Photoshopi faili. Peame kujunduse enne selle üleslaadimist uuesti joonistama. See on oskuslik töö, mis asetab selle vormingusse, mida meie tikkimismasinad suudavad lugeda. Olenevalt kujundusest võib ümberjoonistamine ja oma disaini ellu viimine olla kas lihtne või väga keeruline.

Kasutame faili teisendamiseks tipptasemel tööstusharuspetsiifilisi arvutipõhise disaini programme, nii et kujundus on masintikkimiseks valmis. See hõlmab mitmeid protsesse, sealhulgas õmbluse tüübi, õmblussageduse, piste suuruse ja piste suuna otsustamist. Kui meie digiteerija on oma töö teinud, väljastame teie faili tavaliselt DST-failina, mõnikord ka alternatiivses vormingus.

Meie digiteerijad on suurte kogemustega ja professionaalsed inimesed. Nad teevad teadlikke ja arukaid otsuseid disainilahenduste kohta, tagamaks, et tulemus on nii hea kui võimalik. Me ei kasuta kasutatavas tarkvaras kunagi automaatse digiteerimise tööriista. See on lihtsalt laisk ja see ei anna parimaid tulemusi.

MASINTIKKIMINE VS TRÜKKIMINE

Millal on masintikkimine parem lahendus kui trükkimine?

Tikand pakub prestiižsema välimusega, vastupidavama ja dekoratiivsema lahenduse. See on ka tekstureeritud, 3D-efekt, mis lihtsalt karjub kvaliteeti. See sobib ideaalselt:

Tugevad välitöörõivad, mida pestakse sageli
Toitlustusriided ja kööginõud, mis määrduvad kiiresti ja vajavad regulaarset kuumpesu
Kui soovite, et teie inimesed näeksid ülihead välja ja jätaksid endast parima võimaliku mulje
Kui teie eelarve ei ulatu kulunud riiete korrapäraseks väljavahetamiseks
Meie vihmajoped ja rasked talvejoped, mis on sageli eelnevalt töödeldud vetthülgava kattega, mis tõrjub ka trükivärve ja liime
Fliisidel ja kudumitel, kus kohev pind tähendab, et printimine on võimatu
Nokamütsidele, kus see loob palju parema viimistluse kui trükkimine

Millal on trükkimine parem lahendus kui masintikkimine?

Tikkimine ei tööta kogu aeg, iga tellimuse puhul. Mõnikord on parem lasta oma logole või kujundusele kuumpresstrükki või digitaalne trükk, kasutades otse rõivale digitaalset protsessi või isegi vinüüli ülekandmist. Printimine on ilmselt parim, kui:

Teie kujundus on väga detailne või väikese kirjaga – edukaks tikkimiseks peab tekst olema vähemalt 6 mm kõrgune. Kui teie kujundus pole piisavalt suur ja soovite tikandit, saame sageli kujundust kohandada, et see toimiks, suurendades teksti ja paigutades selle õigesse mõõtkavasse
Teie logol on kalded, kus sellel olev objekt muudab selle üle liikumise ajal järk-järgult värvi, mida nimetatakse ka “hombre’iks”
Kui teie logo on suur. Tavaliselt pakume kuni 25 000 õmblust nõudvaid kujundusi. Näiteks tavaline vasaku rinna logo kipub olema 3000 õmblusest rea kohta kuni 20 000 õmbluseni eriti tiheda taustaga õmmeldud kujunduse jaoks. Tikitud logo maksimaalne suurus on tavaliselt 10 cm x 10 cm, mis tähendab, et see sobib kõige paremini vasakule rinnale, käele või kuklale
Tikandil on kaal, mis tähendab, et see tõmbab peale kergeid kangaid ja õhukesi rõivaid, mille tihedus on alla 140 grammi ruutmeetri kohta ning näeb odav välja. Enamik kaasaegseid spordirõivaid on valmistatud polüestrist, nagu ka odavad T-särgid ja moerõivad
Tikand võib jätta rõiva siseküljele kergelt krobelise viimistluse, mis võib palju liigutades, näiteks sportides, nahka ärritada.

Vaata ka lisaks:

Tehtud tööd

Teemaga seonduvad artiklid:

 
 

Tehtud tööd

Hinnapakkumise või lisa info saamiseks kliki nupul Küsi pakkumist.

Jaga postitust:

Vajad infot või pakkumist?

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.