Viljandi Võrkpalli Klubil on suured plaanid.

viljandi võrkpalliklubi

JAGA SEDA POSTITUST

Viljandi Võrkpalli Klubil on suured plaanid seoses kõrgel tasemel võrkpalli tagasitoomisega Viljandisse. Täna on ajalooline päev Viljandi võrkpallile. Nimelt pole 17 aastat mängitud Viljandis suurt võrkpalli. Ajaloo taga on poolteist aastat tagasi oma unistust teostama hakanud klubi eestvedaja ja ilmale tooja Tauno Lipp. Noore mängumehena Viljandist tuule tiibadesse saanud Tauno on võtnud oma südame asjaks tuua Viljandi taas võrkpalli pildile. Tänase kodumängu rabeda aga veenva võiduga ajalugu teinud võistkonnas on nii noori mängumehi kui ka vanu veterane, kes annavad oma panuse selleks, et Viljandi Võrkpalliga taas Eestis pildil oleks.

Legendaarne Viljandi Volle

Kes mäletavad seitsmeteistkümne aasta taguseid rajusid mänge Viljandi Volle ja Eesti parimate klubide vahel, teavad mida oodata. Viljandi linnapea Madis Timpson mainis oma tervituskõnes, et on olnud teisigi, kes on tahtnud Viljandis midagi suurt teha aga pole seda suutnud. Võrkpalli Klubi eestvedaja Tauno oli aga piisvalt kangekaelne ning lubas mängu Viljandi jaoks taas pildile tuua ning seda ta on ka teinud. Meie täname omaltpoolt klubi usalduse eest, sest nad on valinud meid oma koostööpartneriks. Pikkade päevade ja öötundide arvelt valmisid Viljandi Võrkpalli klubi esindusmeeskonna logod soojendussärkidele, dressidele, pükstele ning treenerite riietustele. MG Disain tänab. 

Hakka Viljandi Võrkpalli klubi fänniks siin: HAKKA FÄNNIKS

Blogi artiklid

tikkimine

Masintikkimine

Kui olete ideaalse rõiva välja valinud, on aeg otsustada, kas soovite, et teie logo või kujundus oleks trükitud või masintikitud. Mõlemad annavad suurepäraseid tulemusi, kuid

Loe edasi »