Firma logoga tööriided on ettevõttele hea reklaam!

Tööriided

JAGA SEDA POSTITUST

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on telegram

Firma logoga tööriided on ettevõttele hea reklaam!

Viisakate tööriietega ja kena logoga töötaja jääb alati silma. See kujuneb ettevõttele heaks reklaamiks ning pole ka uudis, kui just sellepärast uued kliendid tekivad. Viisakas välimus ju meeldib meile kõigele ja tihti otsustakse esimese mulje järgi. Sellepärast soovitame meie firma logoga tööriided, mis on ettevõttele hea reklaam. Ühtne vorm ja tööriided tekitavad ka meeskonna tunde, mida tihti on ettevõtte meeskonnas vajaka. Sellest ka sõjaväline ja spordi meeskondade ühtne vorm, et rõhutada meeskonna ühtsust ja kokku kuuluvust.

Kes siis ei sooviks, et meeskond oleks ühtne toimiks nagu üks rusikas. Seega väikese lahendusega nagu firma logo tööriietele on heaks reklaamiks, ning samas annab töötajatele ühtsus tunde ja meeskonna välimuse. Rasketes tingimustes on hea tööriie ka heaks motivaatoriks töötajale. Firma logoga tööriietega on palju võita ja kulu jääb võidetavast osast teisejärguliseks.

Töö ja vabaaja riiete valik on tururl väga lai. Ennem kui otsustad pea meiega nõu.

Mõelge järele:

  • Millises tegevusvaldkonnas riideesemeid kasutatakse?
  • Milline on kliima või aastaaeg?
  • Milliseid värve kasutatakse Teie ettevõtte logos ja mis värvitooni riided valite?
  • Firma logoga tööriided peavad olema kandjale õiges suuruses!

Kvaliteetsed tööriided leiad MG Disainist! Oleme seda meelt, et hea tööpäev algab headest tööriietest. Pakume laiaulatuslikku töörõivaste valikut skandinaavia kvaliteetbrändidelt nagu L.Brador, Fristads, Acode, Blåkläder, Texstar jpt – riided, tööpüksid/ tunked, särgid, kampsunid, jakid, vestid, alusrõivad, mütsid, tööriistavööd ja kõik võimalikud tööriiete lisad. Meie asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses – leiame sinu töö iseloomule sobivad nutikad, mugavad ja stiilsed tööriided.

Meie pakutavad brändide tooted: Blåkläder, Fristads, L.Brador

NB!!!
Firma logoga töörõivaste pesemisel soovitame pesta riideid pahupidi pööratult ja vee temperatuuril kuni 40 °C . Osad meie poolt kasutatavad kiled lubavad pesu ka kuni 60°C aga küsige ennem järgi, kas just teie logo sellele vastu peab. Kuumpressitud logo ei tohi triikida.

Küsi pakkumist täida vorm:

Vaata tehtud töid siit

Täida vorn ja edasta info, et saaksime sulle sobiliku toote valmistada.

Täida palun vorm, et saaksime esialgse info Teie soovidest. Konkreetse hinnapakkumise tegemiseks võtame Teiega ise ühendust.

logo särgilr, t-särgi trükk

Logo särgile, T-särgi trükk

1. samm: Millest alustada logo särgile ja reklaamsärkide valikul. Prindi või tikandiga T-särgi trükk ei suurenda mitte ainult teie kaubamärgi tuntust, vaid katugevdada meeskonnavaimu.Kujundame logo

Logo mütsile, logo nokatsile, Logo Mütsil mütsid logoga nokatsid 1200x635

Logo Mütsil, logo nokatsil

Kujutage ette, et kõik teie tuttavad kannavad peas eritellimusel valmistatud värvilist pilkupüüdvat logoga mütsi või logoga nokatsit millel on teie logo. Kas teile meeldiks teie

logo kohvi kruusil

Vapustav kohvi kruus.

Roostevabast terasest, keraamikast või plastikust sublimatsiooniga vapustav kohvi kruus sobib suurepäraselt kõigile olles suur kohvi / tee sõber või vee tarbija rasketel treeningutel! Alustage iga

Küsi julgelt