Firma logoga tööriided.

Firma Logoga Tööriided

Firma logoga tööriided on ettevõttele hea reklaam!

Viisakate tööriietega ja kena logoga töötaja jääb alati silma. See kujuneb ettevõttele heaks reklaamiks ning pole ka uudis, kui just sellepärast uued kliendid tekivad. Viisakas välimus ju meeldib meile kõigele ja tihti otsustakse esimese mulje järgi. Sellepärast soovitame meie firma logoga tööriided, mis on ettevõttele hea reklaam. Ühtne vorm ja tööriided tekitavad ka meeskonna tunde, mida tihti on ettevõtte meeskonnas vajaka. Sellest ka sõjaväline ja spordi meeskondade ühtne vorm, et rõhutada meeskonna ühtsust ja kokku kuuluvust.

Kes siis ei sooviks, et meeskond oleks ühtne toimiks nagu üks rusikas. Seega väikese lahendusega nagu firma logo tööriietele on heaks reklaamiks, ning samas annab töötajatele ühtsus tunde ja meeskonna välimuse. Rasketes tingimustes on hea tööriie ka heaks motivaatoriks töötajale. Firma logoga tööriietega on palju võita ja kulu jääb võidetavast osast teisejärguliseks.

Töö ja vabaaja riiete valik on tururl väga lai. Ennem kui otsustad pea meiega nõu.

Mõelge järele:

Millises tegevusvaldkonnas riideesemeid kasutatakse?
Milline on kliima või aastaaeg?
Milliseid värve kasutatakse Teie ettevõtte logos ja mis värvitooni riided valite?
Firma logoga tööriided peavad olema kandjale õiges suuruses!
Kvaliteetsed tööriided leiad MG Disainist! Oleme seda meelt, et hea tööpäev algab headest tööriietest. Pakume laiaulatuslikku töörõivaste valikut skandinaavia kvaliteetbrändidelt nagu L.Brador, Fristads, Acode, Blåkläder, Texstar jpt – riided, tööpüksid/ tunked, särgid, kampsunid, jakid, vestid, alusrõivad, mütsid, tööriistavööd ja kõik võimalikud tööriiete lisad. Meie asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses – leiame sinu töö iseloomule sobivad nutikad, mugavad ja stiilsed tööriided.

Meie pakutavad brändide tooted: Blåkläder, Fristads, L.Brador

NB!!!
Firma logoga töörõivaste pesemisel soovitame pesta riideid pahupidi pööratult ja vee temperatuuril kuni 40 °C . Osad meie poolt kasutatavad kiled lubavad pesu ka kuni 60°C aga küsige ennem järgi, kas just teie logo sellele vastu peab. Kuumpressitud logo ei tohi triikida.

Küsi pakkumist täida vorm:

Vaata tehtud töid siit

Täida vorn ja edasta info, et saaksime sulle sobiliku toote valmistada.

Täida palun vorm, et saaksime esialgse info Teie soovidest. Konkreetse hinnapakkumise tegemiseks võtame Teiega ise ühendust.

Hinnapakkumise või lisa info saamiseks kliki nupul Küsi pakkumist.

Jaga postitust:

Vajad infot või pakkumist?

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.