Tekstiga laste bodi kingituseks.

Tekstiga Laste Bodi Kingituseks

 

Mis teeb värsketele lapsevanematele veel suuremat rõõmu, kui Tekstiga laste bodi kingituseks. Selline kingitus näitab, et kingi tegija mõtles asjad läbi ja lähenes asjale isiklikult ning mitte ei läinud lihtsama vastupanu teed. Personaalne lähenemine laste kingituseks tegemisel on kingi saajatele eriti oluline ja südant soojendav.

Tekstiga ja pildiga laste bodi katsiku kingituseks on armas valik.

Eriti kui olete pead murdnud, et mida küll kallile maimukesele kingituseks teha võiks. Kink peaks ikkagi olema omanäoline ja kordumatu. Meie pakume teile just omanäolisust ja kordumatu disainiga armast laste bodi. Tekstiga ja ilusa pildiga või kujundusega bodi väiksele ilmakodanikule Teie poolt valitud tekstiga. Bodi on väga hea kingiidee, kuna tegemist on praktilise kingitusega ning hiljem, lapse kasvades, saab isikupärasest bodist kaunis mälestusese.

PRAKTILINE JA SÜDANTSOOJENDAV KINGITUS PERE PISEMATELE

Otsides praktilist, ent siiski personaalset kingitust pere pisematele, on omanäoline tekstiga bodi väga hea kingiidee. Tekstiga bodi on hea kingitus katsikuteks, minisünnipäevadeks, ristimiseks või mõneks muuks tähtsaks sündmuseks. Bodi võib kujundada näiteks lapse nime ja sünnikuupäevaga või kirjutada mõne armsa mõttetera või teksti ning ääretult armas kingitus pisikesele beebile ongi olemas. Isikupärase kingitusega kaasa antud armsad emotsioonid jäävad kingisaajale kauniks mälestuseks igaveseks.

Tekstiga laste bodi, t-särkide ja sviiterite tegemine lapsi rõõmustama on kasulik viis, kuidas lastele meeldivaid kingitusi teha. Tekstiga särgid, bodid ja sviitrid on moe ja mugavuse segu. Need tööriistad on suurepärane viis lapsele väljendada oma unikaalsust ja lastele meeldida.

Tekstiga lastebodid ja särgid on saadaval erinevates värvides, suurustes ja stiilides. Lastele saab valida bodid ja särgid, mis vastavad nende stiilile – need saavad olla mis tahes värvi, kujundusega või tekstiga, mis neile meeldib. Lapsed saavad ka kombineerida ja luua omaenda unikaalsed bonid ja t-särgid, mis täiendavad nende välimust ning toovad esile oma omapära ja stiili.

 

Kui soovid tellida lapsele kingituseks omanäolist riide eset, siis võta meiega ühendust ja täida all olev vorm. Või: Võta meiega ühendust siit

 

tikkimine

VAATA VEEL TEHTUD TÖID

Tehtud tööd

Hinnapakkumise või lisa info saamiseks kliki nupul Küsi pakkumist.

Jaga postitust:

Vajad infot või pakkumist?

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.