Tekstiga laste bodi kingituseks.

laste bodi.

JAGA SEDA POSTITUST

Mis teeb värsketele lapsevanematele veel suuremat rõõmu, kui Tekstiga laste bodi kingituseks. Selline kingitus näitab, et kingi tegija mõtles asjad läbi ja lähenes asjale isiklikult ning mitte ei läinud lihtsama vastupanu teed. Personaalne lähenemine laste kingituseks tegemisel on kingi saajatele eriti oluline ja südant soojendav.

Tekstiga ja pildiga laste bodi katsiku kingituseks on armas valik.

Eriti kui olete pead murdnud, et mida küll kallile maimukesele kingituseks teha võiks. Kink peaks ikkagi olema omanäoline ja kordumatu. Meie pakume teile just omanäolisust ja kordumatu disainiga armast laste bodi. Tekstiga ja ilusa pildiga või kujundusega bodi väiksele ilmakodanikule Teie poolt valitud tekstiga. Bodi on väga hea kingiidee, kuna tegemist on praktilise kingitusega ning hiljem, lapse kasvades, saab isikupärasest bodist kaunis mälestusese.

PRAKTILINE JA SÜDANTSOOJENDAV KINGITUS PERE PISEMATELE

Otsides praktilist, ent siiski personaalset kingitust pere pisematele, on omanäoline tekstiga bodi väga hea kingiidee. Tekstiga bodi on hea kingitus katsikuteks, minisünnipäevadeks, ristimiseks või mõneks muuks tähtsaks sündmuseks. Bodi võib kujundada näiteks lapse nime ja sünnikuupäevaga või kirjutada mõne armsa mõttetera või teksti ning ääretult armas kingitus pisikesele beebile ongi olemas. Isikupärase kingitusega kaasa antud armsad emotsioonid jäävad kingisaajale kauniks mälestuseks igaveseks.

VAATA VEEL TEHTUD TÖID

Võta meiega ühendust siit

Blogi artiklid

tikkimine

Masintikkimine

Kui olete ideaalse rõiva välja valinud, on aeg otsustada, kas soovite, et teie logo või kujundus oleks trükitud või masintikitud. Mõlemad annavad suurepäraseid tulemusi, kuid

Loe edasi »