Millised reklaamkingitused aitavad kasvatada äri?

Millised reklaamkingitused aitavad kasvatada äri

Üks tõhusamaid tööriistu turundusosakonna või personalijuhi portfellis on firmakingitused ja logoga meened, mis võimaldavad füüsiliste toodetega kasvatada brändi tuntust ja edendada organisatsiooni kultuuri. Reklaamkingitust eristab tavalisest tootest või bürookaubast logo, reklaamija nimi või sõnum, mis on tootele trükitud või graveeritud.

Enamik meist on saanud elu jooksul vähemalt mõned reklaamkingitused, olgu nendeks akupangad, joogipudelid, t-särgid või pastapliiatsid. Ärikingitused ja reklaamtooted aitavad luua palju positiivsema ja meeldejäävama kliendikogemuse, olles oluline mõjutegur ka klientide ja töötajate brändilojaalsuse kasvul, räägib Logotrade reklaamkingituste agentuuri asutaja ja juht Anti Saluneem.

Kas teadsite, et:

• 88% reklaamkingitusi saanud inimestest mäletab reklaamija brändi, logo ja sõnumit reklaamtootel.
• 83% inimestest meeldib saada meeneid ja reklaamkingitusi.
• 85% firmakingituste saajatest teeb äri reklaamtootel oleva brändi või reklaamijaga
• 74% turundajatest ja reklaamkingituste tellijatest arvab, et reklaamtooted aitavad kampaaniatel saada veelgi edukamaks
Allikas: PPAI (Promotional Products Association International).

Reklaamkingituste valikul on oluline kõigepealt põhjalikult analüüsida, kellele on reklaamkingitus suunatud, kes on selle sihtrühm. Teiseks tuleb keskenduda reklaamtootele endale – kas see on meie nägu? Kas reklaamtoode kannab endas meie väärtusi? Olen alati rõhutanud, et kõige parem reklaamkingitus on selline, et kui võtate sellelt ära logo või sõnumi, siis on ikka üheselt arusaadav, millise ettevõtte reklaamkingitusega on tegu.

Et jõuda sellise silmapaistva tulemuseni, peab tegema korralikult ettevalmistusi. Tuleb valida eelnevalt välja vähemalt kolm reklaamkingituste agentuuri ja alustada nendega koostööd.

Miks kasutada reklaamkingituste agentuure?

Reklaamkingituste eksperdid, olles oma erialal kogenud ja omades suurt teadmistepagasit, aitavad teil leida just teie jaoks õiged reklaamkingitused, võttes arvesse ka sihtrühma vajadusi. Põhjusi, miks peaks kasutama kingiekspertide abi on veel mitmeid: reklaamtoote kvaliteet, tarnelogistika, toote turvalisus ning see, et ärikingitustega tegelevad firmad pakuvad ka garantiid. Lisaks on reklaamkingituste konsultandid kursis uuemate trendidega ja teavad täpselt, millised äri- ja reklaamkingitused töötavad kõige paremini teie sihtrühma puhul.

Kolme reklaamkingituste agentuuriga koostööd tehes on kindel, et kooruvad välja parimad kingiideed soodsaima võimaliku eelarvega.

Reklaamkingitused, mis töötavad

Vaatleme nüüd lähemalt, millised konkreetselt on need firmakingitused, mis aitavad kasvatada äri ja suurendada brändi tuntust.

Selleks, et äri saaks kasvada peavad reklaamkingitused olema unikaalsed – õigele inimesele õige kingitus. Eestlased armastavad aina enam loodussäästlikke, praktilisi, innovaatilisi ning kodumaiseid firmakingitusi, samuti kõikvõimalikke erilahendusi. Meened peavad olema aktiivses kasutuses ja nähtavad. Uuringute kohaselt on parima nähtavusega reklaamtooted vihmavarjud, joped, fliisid, t-särgid, kalendrid, poekotid, pastapliiatsid ja peakatted. Viimaste aastate trend on ka akupangad, erinevad juhtmevabad kõlarid, Bluetooth-laadijad ja logoga joogipudelid, mida on kingitusteks palju kasutatud.

Kui hakkate oma ettevõttele sobivat firmakingitust otsima, siis kõigepealt soovitan teil mõelda, kas teie enda valikus on mõni toode, mida saate kingitusena kasutada. Kui te sellist eset ei leia, siis järgmisena tuleks vaadata, millised meened annavad kõige paremini edasi teie brändi väärtusi ning turunduslikke sõnumeid. Selleks paluge reklaamkingiekspertide abi. Kindlasti vaadake ka selle pilguga ringi, millised reklaamtooted toetaksid teie teenuseid või tooteid ja annaksid neile lisaväärtust. Siinkohal ei tohiks ära unustada, mida inimesed üldiselt kõige enam kasutavad reklaamkingitustena: akupangad, jooginõud ja pealisrõivad (joped, fliisid, mütsid, särgid jt).

Meile kõigile meeldib saada kingituseks praktilisi asju, mida me küll sooviksime, kuid ise väga ei raatsi osta. Siinkohal tuleb meeles pidada, et kvaliteet on väga oluline. Kehtib reegel: pigem vähem tooteid aga kvaliteetsemad. Meie praktika on näidanud, et sellised praktilised ja paljukasutatavad tooted on erinevad juhtmevabad laadijad, akupangad ja disaintooted ja käsitööna valminud ärikingitused.

Mis kasu on reklaamkingitustest digitaalsel ajastul?
Uued firmakingituste trendid 2019. aastal
Kuidas reklaamkingitustega maailma päästa?
Kuidas valida reklaamkingitus, mida palju kasutatakse ja märgatakse?
Nipp, mis aitab reklaamkingituste tellimisel säästa aega ja raha
Miks on igal ettevõttel vaja töötajate kingituste programmi?
Kuidas mõõta reklaamkingituste tasuvust?
Miks iga ettevõtja peaks rohkem kasutama ärikingitusi?
Kuidas valida häid reklaamkingitusi: ekspert selgitab kõike, mida pead teadma
Kuidas lisada reklaamtoodetele digitaalsisu?

Loe pikemalt Äripäeva veebist

Teemaga seonduvad artiklid:

 

Hinnapakkumise või lisa info saamiseks kliki nupul Küsi pakkumist.

Jaga postitust:

Vajad infot või pakkumist?

Midagi pole selge?

Võtke meiega julgelt ühendust ja vastan meeleldi kõikidele teie küsimustele.