Meie kliendiks on Klaasiposid

Meie kliendiks on Klaasiposid

JAGA SEDA POSTITUST

Millega Klaasipoisid tegelevad saate aimu alljärgnevas postituses. Klaasipoisid pakubad klaasivahetust kõigile sõidukitele sõltumata autost.

KLAASIPOISID

Pakume klaasivahetust kõigile sõidukitele sõltumata klaasi tüübist, sõiduki margist ja mudelist ning väljalaskeaastast. Parandame kividest klaasile tekkinud täkked kiiresti ja kvaliteetselt.

Samuti pakume klaasivahetuseks vajalikke klambreid, liiste, tihendeid, teipe, kvaliteetseid Sika klaasiliime ja tööriistu mitmelt erinevalt tootjalt. Meie esindus asub Viljandis Paalalinna sissesõidul enne raudteeülesõidukohta.

Millega saame teid aidata?
Soovime pakkuda oma klientidele üksnes parimat.

Terve tuuleklaas on üks sõiduohutuse eeldusi. Sõltumata auto margist ja mudelist vahetame kahjustatud tuuleklaasi kiirelt ja korralikult uue vastu. Kui tuuleklaas on saanud kahjustada, saate autole ka ise “esmaabi” anda. Selleks teipige klaasis olev täke või pragu esimesel võimalusel kinni, et mustus ja niiskus vigastust suurendama ei pääseks. Seejärel võtke ühendust meiega. Koos tuuleklaasi vahetusega soovitame vahetada ka klaasipuhastid. Boschi klaasipuhastid tagavad teile suurepärase nähtavuse nii vihmas, udus kui ka pimedal ajal liigeldes.

Võta spetsialistidega ühendust. https://klaasipoisid.ee

 

Tehtud tööd klaasipoistele vaata siit

Blogi artiklid

tikkimine

Masintikkimine

Kui olete ideaalse rõiva välja valinud, on aeg otsustada, kas soovite, et teie logo või kujundus oleks trükitud või masintikitud. Mõlemad annavad suurepäraseid tulemusi, kuid

Loe edasi »