Kuidas reklaamida väikeettevõtet T-särkidega?

t-särk

JAGA SEDA POSTITUST

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on telegram

T-särk kui reklaam!

Meil on sulle lahendus kuidas reklaamida väikeettevõtet T-särkidega, t-särk teie ettevõtte logo ja sümboolikaga või siis tootega on reklaami viis, mis jääb kindlasti teie ettevõtte reklaamieelarve piiridesse. Kui müüte rohkem kui ühte toodet või teenust, saate isegi luua erinevaid t-särke, millest igaüks sisaldab konkreetset toodet või teenust, et julgustada klienti lisateavet otsima. T-särkide eduka kasutamise võti oma ettevõtte reklaamimisel on julgustada inimesi neid võimalikult palju kandma, nii et teie ettevõtte nime näeks võimalikult palju inimesi. Allpool toome ära mõned näited, “Kuidas reklaamida väikeettevõtet T-särkidega.”

Riietage oma töötajad T-särkidesse.

 

Varustage oma töötajaid t-särkidega, millel on ettevõtte nimi ja logo silmatorkavalt nii ees kui taga. Lisage oma veebisaidi aadress, kui see mängib teie turundustegevuses olulist rolli. Seejärel paluge oma töötajatel neid tööl ja kõigil teie sponsoreeritud üritustel, näiteks spordi liiga mängudel, kanda. Kui palkate mõne inimese, kes jagab kõnniteel lendlehti, et inimesi teie poodi tuua, varustage neid oma kaubamärgipüüdluste parandamiseks kandmiseks t-särkidega. Näiteks: kui teie ettevõte müüb jäätist siis olgu ka müüjatel t-särgid teie logode või toodete piltidega. See müüb ja hästi valmistatud t-särk peab tegema ühte: püüdma pilke.

Tehke võistlus

Kui olete uus või vähetuntud ettevõte või soovite lihtsalt oma logo muuta, korraldage t-särkide disainivõistlus. Julgustage osalema eelkõige oma sihtturu inimesi. Paku oma ettevõttega seotud auhinda, näiteks tasuta toodet või teenust. Kasutage võistlust kohaliku meedia kaasamiseks ja tasuta reklaamiks. Tehke oma veebisaidil ja sotsiaalmeedia lehtedel sündmusest teade. Kui olete võitja välja valinud, kuulutage välja ja näidake uut logo, lastes valmistada t-särgid ja jagades neid inimestele. Kuulutage võitja kohalikule ajakirjandusele, postitage oma sotsiaalmeedia saitidele ja värskendage oma veebisaiti uudistega, et saada võistlusest maksimaalset infot jagada.

Suundute meeskonnaga messile.

Messid, mis ei nõua ametlikke ärirõivaid, annavad teile võimaluse oma nimi välja tuua t-särkidega. Kui rendite messilt messipoksi, pole oma kaubamärgiga t-särkide kandmine mõttetu. Isegi kui käite ainult külastamas ega rendi messipoksi, veenduge, et teie ja kõik teie ettevõtte osalejad kannaksid teie kaubamärgiga t-särke. See aitab teil ja teie meeskonnal tutvustada teie ettevõtet, kui kohtute messidel osalevate ettevõtetega. Võite isegi saata t-särgi kõigile paljutõotavatele kontaktidele, kellega rääkisite, et neile meelde tuletada, et soovite oma ettevõtte pakutavast veelgi rääkida.

Sponsoreerige sündmusi ja üritusi.

Kui teie ettevõte toetab üritust, kus teie sihtturg tõenäoliselt kuuleb teie ettevõtte jõupingutustest, laske valmistada üritusel osalejatele jagatavad t-särgid. Näiteks kui sponsoreerite kohalikku heategevusorganisatsiooni 3K jooksu, et koguda raha mittetulundusliku organisatsiooni jaoks, jagage tänutäheks osalemise eest jooksjatele ja abistajatele oma nime ja logoga t-särke. See annab teile veelgi suurema reklaamiedenduse iga kord, kui üks neist inimestest avalikult särki kannab.

Teemaga seonduvad artiklid:

Logo mütsile, logo nokatsile, Logo Mütsil mütsid logoga nokatsid 1200x635

Logo Mütsil, logo nokatsil

Kujutage ette, et kõik teie tuttavad kannavad peas eritellimusel valmistatud värvilist pilkupüüdvat logoga mütsi või logoga nokatsit millel on teie logo. Kas teile meeldiks teie

logo kohvi kruusil

Vapustav kohvi kruus.

Roostevabast terasest, keraamikast või plastikust sublimatsiooniga vapustav kohvi kruus sobib suurepäraselt kõigile olles suur kohvi / tee sõber või vee tarbija rasketel treeningutel! Alustage iga

sublimatsioon

Mis on sublimatsioon?

Kas otsite pikaajalisi trükitooteid, millel on erinevad värvid ja kõrge eraldusvõime? Parima kujundusega graafilised rõivad, kodukaunistus ja reklaamkuvarid kasutavad värvilise sublimatsiooni protsessi, et saavutada elav